Sinterklaas en Perú

De magie van Sinterklaas bereikt NTC El Tulipán

De magie van de Nederlandse traditie komt deze december naar NTC El Tulipán met het langverwachte bezoek van Sinterklaas. Onze leerlingen kijken reikhalzend uit naar de komst van dit iconische figuur, die cadeautjes zal nemen voor de kinderen van El Tulipán.

Deze speciale gelegenheid belooft een groot feest te worden, zodat onze kleintjes optimaal kunnen genieten van de aanwezigheid van Sinterklaas. Onze voorbereiding omvat de traditionele Sinterklaasliedjes en leuke spelletjes, waardoor een feestelijke sfeer ontstaat die bij deze tijd van het jaar past.

Het bezoek van Sinterklaas is een van de belangrijkste tradities in Nederland en België. Sinterklaas, ook bekend als Sint-Nicolaas, is een figuur die vriendelijkheid en vrijgevigheid belichaamt. Zijn komst is een moment van vreugde en plezier voor kinderen.

We zijn ervan overtuigd dat het een onvergetelijke ervaring zal zijn voor onze leerlingen, vol lachende gezichten, vreugde en de hoop op een tijd vol cadeautjes en bijzondere momenten.

NTC El Tulipán is een school die Nederlandse lessen aanbiedt op alle niveaus. De school zet zich in voor het Nederlandse taal- en cultuuronderwijs, , en het bezoek van Sinterklaas is een unieke kans voor onze leerlingen om kennis te maken met deze belangrijke traditie.

Ons nieuwe schooljaar start op 19 februari, vraag hier meer informatie aan.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Scroll naar top
×

¡Bienvenidos!

¿Quieres saber más? ¡WhatsAppea con nosotros! Haz clic en el ícono.

×